facebook

Granvia Operation, a.s. je spoločnosť, ktorá odo dňa odovzdania rýchlostnej cesty R1 PR1BINA do užívania (28. 10. 2011) zodpovedná za prevádzku a údržbu komunikácie v úseku Nitra - Tekovské Nemce v dĺžke 46 km. V júli 2011 pribudol do správy Granvia Operation severný obchvat Banskej Bystrice v dĺžke takmer 6 km.

Granvia Operation, a.s. je 100%-nou dcérskou spoločnosťou skupiny VINCI Concessions.

Našimi prioritami sú bezpečnosť, kvalita služieb a ohľad na životné prostredie. Prinášame na Slovensko viac ako 50-ročné skúsenosti francúzskeho koncernu VINCI v oblasti prevádzky dopravných infraštruktúr. V roku 2013 sme zaviedli integrovaný manažérsky systém a vo februári 2014 sme po úspešnom audite získali certifikát

Rýchlostnú cestu R1 PR1BINA Nitra - Tekovské Nemce máme pod dohľadom 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Zmyslom našej práce je udržiavať pre vás PR1BINU v bezpečnom stave.
 
Cieľom nášho úsilia je, aby vás nová cesta bezpečne a pohodlne doviedla všade tam, kam potrebujete. Aby ste mali pocit, že ste na dobrej ceste...
 
 
team-web
 

Organizačná štruktúra našej spoločnosti

 

Večer opravujeme zvodidlá pri Zlatých Moravciach

Vo štvrtok 2. júla bude uzávierka: 19:00 h – 21:00 h (km 68,9 – km 69,3, ľavý jazdný pruh, smer BB). Dôvodom je oprava zvodidiel. (aktualizované 2.7.2015).

(dostávať ako RSS) (dostávať emailom)

Bezpečne na Deň detí

Už túto sobotu sa bude konať podujatie Bezpečne na Deň detí, na dopravnom ihrisku Chrenová v Nitre. Pozvaní sú malí aj veľkí. Viac informácií v pozvánke po rozkliku.

 
(dostávať emailom)