facebook

Granvia Operation, a.s. je spoločnosť, ktorá odo dňa odovzdania rýchlostnej cesty R1 PR1BINA do užívania (28. 10. 2011) zodpovedná za prevádzku a údržbu komunikácie v úseku Nitra - Tekovské Nemce v dĺžke 46 km. V júli 2011 pribudol do správy Granvia Operation severný obchvat Banskej Bystrice v dĺžke takmer 6 km.

Granvia Operation, a.s. je 100%-nou dcérskou spoločnosťou skupiny VINCI Concessions.

Našimi prioritami sú bezpečnosť, kvalita služieb a ohľad na životné prostredie. Prinášame na Slovensko viac ako 50-ročné skúsenosti francúzskeho koncernu VINCI v oblasti prevádzky dopravných infraštruktúr. V roku 2013 sme zaviedli integrovaný manažérsky systém a vo februári 2014 sme po úspešnom audite získali certifikát

Rýchlostnú cestu R1 PR1BINA Nitra - Tekovské Nemce máme pod dohľadom 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Zmyslom našej práce je udržiavať pre vás PR1BINU v bezpečnom stave.
 
Cieľom nášho úsilia je, aby vás nová cesta bezpečne a pohodlne doviedla všade tam, kam potrebujete. Aby ste mali pocit, že ste na dobrej ceste...
 
 
team-web
 

Organizačná štruktúra našej spoločnosti

 

Úprava značenia na križovatke Cementáreň

Na severnom obchvate B. Bystrice budú z utorka na stredu 3.-4. mája uzávierky z dôvodu úpravy dopravného značenia: 19:00 h – 06:00 h, vetvy na križovatke Cementáreň. Doprava bude vedená vo voľných jazdných pruhoch. (aktualizované 3.5.2016).

(dostávať ako RSS) (dostávať emailom)

R1 PR1BINA a dopravná výchova

Deň dopravnej výchovy túto sobotu 23. apríla 2016 sa uskutoční v OC Centro Nitra s podporou R1 PR1BINA. Koncesionár a prevádzkovateľ, spoločnosti GRANVIA a Granvia Operation budú mať na podujatí stánok na tému bezpečne na cestách, kde si na svoje prídu deti aj dospelí. Dostanete užitočné a zaujímavé informácie a budete sa môcť zabaviť na malom dopravnom ihrisku. Môžete si otestovať svoje poznatky a zistiť, ktorá z viacerých vzoriek soli je tá "naša", cestárska :)

Akcia sa začne o 15.00 hod.

Tešíme sa na vás.

 
(dostávať emailom)