facebook

Granvia Operation, a.s. je spoločnosť, ktorá odo dňa odovzdania rýchlostnej cesty R1 PR1BINA do užívania (28. 10. 2011) zodpovedná za prevádzku a údržbu komunikácie v úseku Nitra - Tekovské Nemce v dĺžke 46 km. V júli 2011 pribudol do správy Granvia Operation severný obchvat Banskej Bystrice v dĺžke takmer 6 km.

Granvia Operation, a.s. je 100%-nou dcérskou spoločnosťou skupiny VINCI Concessions.

Našimi prioritami sú bezpečnosť, kvalita služieb a ohľad na životné prostredie. Prinášame na Slovensko viac ako 50-ročné skúsenosti francúzskeho koncernu VINCI v oblasti prevádzky dopravných infraštruktúr. V roku 2013 sme zaviedli integrovaný manažérsky systém a vo februári 2014 sme po úspešnom audite získali certifikát

Rýchlostnú cestu R1 PR1BINA Nitra - Tekovské Nemce máme pod dohľadom 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Zmyslom našej práce je udržiavať pre vás PR1BINU v bezpečnom stave.
 
Cieľom nášho úsilia je, aby vás nová cesta bezpečne a pohodlne doviedla všade tam, kam potrebujete. Aby ste mali pocit, že ste na dobrej ceste...
 
 
team-web
 

Organizačná štruktúra našej spoločnosti

 

V sobotu uzávierka krajnice na km 40,9

V sobotu 10. októbra bude uzávierka krajnice: 07:00 h – 08:00 h (km 40,9 – km 41,1, smer BB). Dôvodom je vyloženie nákladu pre výsadbu na svahu. (aktualizované 9.10.2015).

(dostávať ako RSS) (dostávať emailom)

Deň Bezpečnosti pre malých výskumníkov

Na akcii Noc výskumníkov bude aj stánok R1 PR1BINA a BECEP Ministerstva Dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR.

Pre malých vedcov v našom stánku ponúkame experimenty spojené s cestou a s naším každodenným zimným životom. Deti budú môcť hádať medzi rôznymi vzorkami soli a zisťovať, s ktorou solíme chlieb s maslom, a ktorú používame na posypávanie cesty, keď je ľad. Naši operátori im vysvetlia prečo sa v zime tvorí námraza skôr na mostoch ako na ceste, a prečo je teplota vozovky niekedy aj o 25 stupňov vyššia ako je teplota vzduchu.

Pre staršie deti máme pripravené kvízy a hádanky, súťaže a super ceny. Súčasťou stanoviska PR1BINA bude aj skúška bezpečnej chôdze v simulovanom stave opitosti a trenažér cyklojazdy.

 

 

 
(dostávať emailom)