facebook

Granvia Operation, a.s. je spoločnosť, ktorá odo dňa odovzdania rýchlostnej cesty R1 PR1BINA do užívania (28. 10. 2011) zodpovedná za prevádzku a údržbu komunikácie v úseku Nitra - Tekovské Nemce v dĺžke 46 km. V júli 2011 pribudol do správy Granvia Operation severný obchvat Banskej Bystrice v dĺžke takmer 6 km.

Granvia Operation, a.s. je 100%-nou dcérskou spoločnosťou skupiny VINCI Concessions.

Našimi prioritami sú bezpečnosť, kvalita služieb a ohľad na životné prostredie. Prinášame na Slovensko viac ako 50-ročné skúsenosti francúzskeho koncernu VINCI v oblasti prevádzky dopravných infraštruktúr. V roku 2013 sme zaviedli integrovaný manažérsky systém a vo februári 2014 sme po úspešnom audite získali certifikát

Rýchlostnú cestu R1 PR1BINA Nitra - Tekovské Nemce máme pod dohľadom 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Zmyslom našej práce je udržiavať pre vás PR1BINU v bezpečnom stave.
 
Cieľom nášho úsilia je, aby vás nová cesta bezpečne a pohodlne doviedla všade tam, kam potrebujete. Aby ste mali pocit, že ste na dobrej ceste...
 
 
team-web
 

Organizačná štruktúra našej spoločnosti

 

PR1BINA je prejazdná bez obmedzení

Cesta R1 PR1BINA v úseku Nitra, západ - Tekovské Nemce a severný obchvat Banskej Bystrice je v oboch smeroch prejazdná bez obmedzení. Prajeme vám šťastnú cestu. (aktualizované 28.11.2015)

(dostávať ako RSS) (dostávať emailom)

O zimnú údržbu je postarané

Prečítajte si, ako sme sa pripravili na zimu 2015-2016.

Obdobie zimnej údržby

Príprava na zimu začína už na sklonku leta. Robili sme údržbu a servisné prehliadky všetkých mechanizmov, pripravovali sme objednávky dodávok posypovej soli, školili sme pracovníkov externej firmy, ktorí nám budú k dispozícii v prípade kalamitných stavov.

V režime zimnej údržby sme od 1. novembra do 31. marca. Vzhľadom na neustály monitoring vývoja počasia sme v prípade potreby pripravení na zásah aj skôr, alebo aj po 31. marci.

 
Čítať ďalej...
(dostávať emailom)