facebook

Granvia Operation, a.s. je spoločnosť, ktorá odo dňa odovzdania rýchlostnej cesty R1 PR1BINA do užívania (28. 10. 2011) zodpovedná za prevádzku a údržbu komunikácie v úseku Nitra - Tekovské Nemce v dĺžke 46 km. V júli 2011 pribudol do správy Granvia Operation severný obchvat Banskej Bystrice v dĺžke takmer 6 km.

Granvia Operation, a.s. je 100%-nou dcérskou spoločnosťou skupiny VINCI Concessions.

Našimi prioritami sú bezpečnosť, kvalita služieb a ohľad na životné prostredie. Prinášame na Slovensko viac ako 50-ročné skúsenosti francúzskeho koncernu VINCI v oblasti prevádzky dopravných infraštruktúr. V roku 2013 sme zaviedli integrovaný manažérsky systém a vo februári 2014 sme po úspešnom audite získali certifikát

Rýchlostnú cestu R1 PR1BINA Nitra - Tekovské Nemce máme pod dohľadom 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Zmyslom našej práce je udržiavať pre vás PR1BINU v bezpečnom stave.
 
Cieľom nášho úsilia je, aby vás nová cesta bezpečne a pohodlne doviedla všade tam, kam potrebujete. Aby ste mali pocit, že ste na dobrej ceste...
 
 
team-web
 

Organizačná štruktúra našej spoločnosti

 

Z piatka na sobotu oprava žľabu

Z piatka na sobotu 27.-28. októbra bude uzávierka: 21:00 h – 06:00 h (km 78,7 – km 79,3, pravý jazdný pruh a krajnica, smer B. Bystrica). Dôvodom je oprava žľabov, doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu. (aktualizované 28.10.2016)

(dostávať ako RSS) (dostávať emailom)

Náš kolega najlepší na Slovensku

Slovenská cestná spoločnosť usporiadala 6. – 7. októbra 21. ročník odborno-spoločenského podujatia s názvom Dni slovenských cestárov. Podujatie sa konalo v Banskej Bystrici. Veľký úspech na ňom dosiahol Marek Rumančík, operátor cestnej údržby Granvia Operation.

Odborná časť programu bola zameraná na problematiku správy, prevádzky a údržby cestných komunikácií, prezentáciu projektov cestnej infraštruktúry v programovacom období 2014 – 2020 a prezentáciu najnovších produktov firiem pôsobiacich v oblasti údržby cestných komunikácií. 

Súčasťou podujatia bolo Cestárske rodeo – súťaž v jazde zručnosti vodičov vozidiel zimnej údržby nielen zo Slovenska, ale i z Českej republiky, Poľska a Maďarska. Prvé dve priečky obsadili poľskí cestári. Tretie miesto získal Marek Rumančík, operátor cestnej údržby, ktorý sa vo firme Granvia Operation podieľa na údržbe rýchlostnej cesty R1 PR1BINA.

Týmto výkonom si Marek na prekážkovej trati vybojoval v spoločnosti 22 účastníkov pozíciu najlepšieho vodiča zo Slovenska, čím získal nomináciu na 10. ročník Cestárskeho rodea v Českej republike. Uskutoční sa 23. októbra v areáli Masarykovho okruhu v Brne. Sme naňho hrdí a budeme mu držať palce aj na súťaži v ČR. Fotografie z podujatia nájdete tu: http://nasabystrica.sme.sk/c/20348060/cestarske-rodeo-preverilo-zrucnost-vodicov-foto.html?ref=njctse

(dostávať emailom)